KONCERT I KINO PLENEROWE

zapowiedzi
26 sierpień 2017 18:00 - 22:00

W ramach Letniego Biegu Piastów Bieg Piastów i MOKSiAL i zapraszają do Rodzinnego Parku Rozrywki Esplanada w Szklarskiej Porębie. W programie koncert czeskiego bandu country "Stickman" i projekcja filmu "Po prostu walcz" w reżyserii Jeffa Wadlowa. Wstęp na oba wydarzenia jest bezpłatny.

Stickman band zacznie grać o godz. 18.00. O godz. 20.00 rozpocznie się plenerowa projekcja świetnego filmu amerykańskiego pod tytułem "Po prostu walcz", nagrodzonego za najlepszą scenę walki w konkursie MTV.

W obsadzie "Po prostu walcz" nie brakuje gwiazd. Na ekranie zobaczymy m. in. Djimona Hounsona, który dwukrotnie był nominowany do prestiżowego Oskara za najlepsze role drugoplanowe. Główną rolę kobiecą w "Po prostu walcz" zagra zjawiskowa piękna Amber Heard, była żona słynnego Johny Deppa.

Koncert i projekcja odbędą się w Rodzinnym Parku Rozrywki Esplanada w Szklarskiej Porębie. Park znajduje się w centrum miasta, powyżej głównej ulicy Jedności Narodowej. Bardzo łatwo trafić.

Wstęp wolny na koncert i film dotyczy nie tylko uczestników Letniego Biegu Piastów, ale wszystkich.

Serdecznie zapraszamy: sobota, 26 sierpnia, godz. 18 (koncert), godz. 20 (film), Esplanada, Szklarska Poręba

Okres: 26 sierpień 2017 18:00 - 22:00