KINO NA WYSOKOŚCI ZAPRASZA NA FILM PT. "MARTWE WODY"

Kategoria
MOKSiAL
Termin
23 czerwiec 2017 20:00 - 22:00

Kino na Wysokości zaprasza na film pt. "Martwe wody" 23 czerwca 2017 godz. 20:00 miejsce: Norweska Dolina ul. Kopernika 9 
Wstęp 10 zł


Rok produkcji: 2016
Data premiery: 12 maja 2017
Język oryginalny: francuski, angielski
Gatunek: czarna komedia

Sugerowane ograniczenie wiekowe: 15 lat

Czas trwania: 122 min.

Poznajcie rodzinę Van Peteghemów, prawdziwych arystokratów, w których żyłach płynie błękitna krew. Jej członkowie są prawie bez wyjątku zdeprawowani, w większości zdegenerowani, nieustannie zblazowani, a niektórzy nawet garbią się i jąkają. A przy tym są obrzydliwie bogaci. Latem uwielbiają zaszywać się w swojej okazałej nadmorskiej rezydencji, spędzając czas na wspominaniu chwalebnej przeszłości, zachwycaniu się niewinnością rybaków, próżnowaniu i zaspokajaniu swoich dekadenckich zachcianek.

Jednak nawet Van Peteghemowie, którzy widzieli już prawie wszystko, nie są gotowi na to, co zdarzy się w okolicach ich letniej posiadłości. Z miejscowych plaż zaczynają znikać ludzie. W tajemniczych okolicznościach, w biały dzień, a do tego bez śladu. Rozwikłania zagadki podejmują się dwaj ekscentryczni inspektorzy policji, słynący z niekonwencjonalnych metod pracy i nieopisanej głupoty.

Juliette Binoche, Fabrice Luchini („U niej w domu”, „Żona doskonała”) i Valeria Bruni Tedeschi („Zwariować ze szczęścia”) brawurowo wcielają się w członków rodziny Van Peteghemów w filmie Brunona Dumonta („Mały Quinquin”, „Poza szatanem”), który stał się przebojem francuskich kin. „Martwe wody” to komedia czarna jak głębokie wody francuskich zatok i absurdalna niczym „Latający Cyrk Monty Pythona”.

https://www.youtube.com/watch?v=MhGf3ajhvJI

 
 

Terminy

Okres: 23 czerwiec 2017 20:00 - 22:00