Sylwester 2017 w Szklarskiej Porębie w Rodzinnym Parku Rozrywki Esplanada udał się świetnie.

Dopisało wszystko: dobre humory wśród uczestników imprezy którzy szczelnie wypełnili Esplanadę, super muzyka grana przez Kosmos Mega Saund System. Były tańce w parach i tańce grupowe, tańce na lodzie i tańce z ogniem, a także konkursy i zabawy. Niemal równo o 24.00 po noworocznych życzeniach od Burmistrza, zdarzyły się również oświadczyny na lodowisku ! Po północy przy dźwiękach Rydwanów Ognia niebo rozbłysło pokazem ogni sztucznych. Zabawa trwała do późnych godzin nocnych. Na imprezę dotarli zarówno mieszkańcy jak i goście bawiący się w tym czasie pod Szrenicą. Wszyscy cieszyli się z możliwości spotkania się w sylwestrowa noc i złożenia sobie noworocznych życzeń.

Organizatorem Sylwestra było Miasto Szklarska Poręba,  Miejski Ośrodek Kultury, Sportu i Aktywności Lokalnej w Szklarskiej Porębie oraz Rodzinny Park Rozrywki Esplanada. (MOKSiAL)

• Odsłon: 70
  • Odsłon: 64